بهترین اتومبیل های اسپرت پورشه برای اجاره

سال 2018 قطعا سالی پر رونق برای خودرو های اسپرت می باشد.با ورود سیستم های چهارچرخ متحرک ، توجه بسیاری از مردم به این دست از خودرو ها جلب شده است.اما حیف است که این خودرو ها را تنها از دور نظاره گر بود و تجربه رانندگی با آن ها را تجربه نکرد ! جالب است بدانید که سلیقه بسیاری از اشخاص امروزه به خودرو های اسپرت و نیمه اسپرت جلب شده است چرا که ظواهر جانبی این خودرو ها و کیفیت فوق العاده آن ها معیاری بر جلب توجه بسیاری از مردم شده است. اما این مقاله را اختصاص داده ایم به مبحث بهترین اتومبیل های اسپرت پورشه برای اجاره . تا پایان با شرکت اجاره اتومبیل و اجاره خودرو های لوکس ماهان رنت همراه باشید.

بهترین اتومبیل های اسپرت پورشه برای اجاره

پورشه 911 کاررا

طبق معمول شرکت آلمانی پورشه با همان طراحی های دهه پنجاه اما مدرن در حال طراحی خودرو های اسپرت خود می باشد.پورشه کاررا در دسته بهترین اتومبیل های اسپرت پورشه برای اجاره قرار می گیرد. حالت مهندسی شده و خاص کابین 911 ها از دیرباز به همین شکل بوده و رفته رفته این طراحی مدرن تر و به روز تر شده است.این خودرو دارای امکانات بسیار زیادیست که می تواند هر راننده ای را تحت تاثیر قرار دهد، اما غالبا طراحی های اینچنینی خودرو های پورشه در پلتفرم کوپه است.اما کاررا چنین قابلیت کوپه بودن را ندارد و این خودرو به نوعی چهار نفره است.همین موضوع مشکلات فراوانی را به همراه می آورد.کمبود فضا در صندلی های پشتی کاملا محسوس می باشد و این یکی از مشکلات این خودرو است.از مزایای کاررا نیز می توان به سیستم ترمز فوق العاده قدرتمند و شتاب بی نظیر این خودرو اشاره داشت.این در حالی است که این خودرو فرمان پذیری فوق العاده ای برای راننده دارد و اکثر کارشناسان نیز همین عقیده را دارند.

پورشه 911 توربو

این مدل از پورشه نیز با کمی تفاوت از لحاظ طراحی با برادران خود ، همچنان جایگاه ویژه ای دارد.فوق العاده است که بدانید چرخ های این خودرو هرکدام کار خود را می کنند و از خودرو اسپرتی مانند 911 توربو چنین امکانی بعید است.آن هم به این منظور که وقتی با این خودرو در جاده های لغزنده و یا جاده های پر از سنگ و خاک رانندگی می کنید ، هر کدام از چرخ ها بسته به نوع وضعیت مکانی ، عملکردی متفاوت را از خودشان بروز می کنند .این فوق العاده نیست ؟!اگر از جنبه اجاره به آن نگاه کنیم این خودرو جلوه ویژه ای دارد و قطعا در دسته بهترین خودرو های اسپرت پورشه برای اجاره قرار می گیرد.موتور افسانه ای این خودرو حدود 540 اسب بخار قدرت دارد و این یعنی یک هواپیمای جت زمینی ! البته از کمپانی بزرگی مانند پورشه غیر از این نیز انتظار نمی رود و یقینا منتظر شگفتی های دیگر این خودرو ساز آلمانی خواهیم بود.

پورشه 911 توربو

 

پورشه 718 کیمن

جالب است بدانید که این خودرو کامل ترین و اصولی ترین خودرو اسپرت کوپه شناخته می شود. باکستر با قدرت موتور 350 اسب بخار یکی از قوی ترین موتور های خودرو های اسپرت را به خودش اختصاص می دهد و پیشبینی می شود این روند همچنان در سال های متوالی ادامه دار خواهد بود.چرا که تاریخچه کمپانی پورشه همواره این موضوع را به اثبات رسانده که ما از دور مسابقات خارج نخواهیم شد.اما نکته ای که لازم میدانیم ذکر کنیم آنست که به هیچ وجه معیار کامل و جامع بودن کیمن یا باکستر ها قدرت موتور آن ها نمی باشد و موضوع هماهنگی کلی این سیستم که به آن غول خودرو های اسپرت می گویند می باشد! بله کیمن 718 نیز از دسته بهترین اتومبیل های اسپرت پورشه برای اجاره شناخته می شود .

تمامی خودرو های ذکر شده در بالا را میتوان با شرایطی آسان اجاره نمود و در صورت موجود بودن این خودرو در آرشیو خودرو های ماهان رنت ، کارشناسان ما آن را در اختیارتان قرار می دهند.همچنین در ادامه شما را ارجاع می دهیم به صفحات مربوط به خودرو های موجود پورشه.شما می توانید به این صفحات مراجعه نمایید و با ما تماس حاصل نمائید.

اجاره پورشه باکستر

اجاره پورشه ماکان

اجاره پورشه پانامرا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 14 =