بهترین کروک ها در دنیا

بهترین کروک ها در دنیا

شرکت اجاره خودرو ماهان رنت در نظر دارد خودروهای خود را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت برای اجاره در اختیار مشتریان قرار دهد.همچنین این شرکت شما را با بهترین کروک ها در دنیا آشنا خواهد کرد.به این منظور برای آشنایی هرچه بهتر شما با بهترین کروک ها در دنیا , مقاله ای را آماده کردیم تا بتوانید به راحتی انواع کروک ها را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید.

بهترین کروک ها در دنیا

از بهترین کروک ها در دنیا می توان بی ام و را نام برد .ب ام و از دهه 70 جزء متفاوت ترین خودروها قرار گرفت و در آن زمان مدل 2002 را تولید کرد.

و اکنون سری 4 جدید f33 بهترین خودروی کروک و کوپه محسوب می شود که کیفیت متناسب با قیمت است.

در این سری مدل طیف های موتور زیاد بوده و نظرهمه را جلب می کند.و تمام تغییرات نسبت به مدل سری قبل در جهت افزایش قدرت و فضای ماشین است. از مشخصه های این سری می توان گفت : سقف کوتاه تر و طول زیادترو  عرض بیشتر نسبت به سری 3 می باشد.

در سری 4 هر 4 تیپ خودرو را از اسپرت و مدرن و لوکس و M  اسپرت می توان خریداری کرد.

مقایسه ب ام و و آئودی

یکی از رقیب های ب ام ، سری 4  آئودی  A5کروک می باشد با موتور 2 لیتری توربو دیزل . حجم کمتر و موتور دیزلی آئودی شتاب و نیروی موتور بنزینی را ندارد و در این نوع پیشرانه ای که روی آئودی A5 نصب شده نیروی تولید شده کمتر از سری 4 است و لذا در این رقابت اصلاً از نظر هیجان و شتاب دریک حد و اندازه نیست.

مقایسه  ب ام و ومرسدس بنز

ویژگی مشترکی که بین بین بی ام  و و مرسدس بنز وجود دارد این است که هر دو دیفرانسیل عقب هستند که قطعاً برای جوانان امری جذاب است. اما آئودی دیفرانسیل جلو می باشد و با وجود اینکه باعث می شود هزینه تولید کاهش پیدا کند و مصرف سوخت نیز کمتر شود اما لذت رانندگی اسپرت را از دست می دهد و آن هیجان دو رقیب را نمی توان در آئودی یافت.

در زمینه هیجان این موتور دیزلی آئودی A5 شتاب اولیه و هیجان موتور بنزینی را ندارد و لذا می ماند مقایسه و رقابت مرسدس و بی ام و. حجم بالای موتور مرسدس بنز باعث می شود در هر سرعتی نیروی زیادی را در اختیار راننده قرار دهد ولی اتفاق جالب بوست بسیار خوب توربوهای بی ام و سری 4 است. بوستی که باعث می شود در تمام مسیر پا به پای مرسدس بنز بیاید و اختلاف اولیه را تا آخر مسیر نگه دارد.

آئودی کوچکترین رقیب است. اما همین کوچکی باعث می شود که فضای داخلی برای سرنشینان نیز در آئودی کمترین باشد و در این فاکتور بی ام و بهترین فضا را چه برای سرنشینان جلو و چه برای سرنشینان عقب ارایه می دهد. اما در فضای سرنشینان عقب  بعد از بی ام و، آئودی بهترین فضا را دارد و بعد از آن مرسدس بنز از کمترین فضا برای سرنشینان عقب بهره می برد.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =