boxter riding Experience

تجربه رانندگی با پورشه باکستر از زبان یک اجاره کننده !

همونطور که میدونین یکی از جذاب ترین بخش های وب سایت اجاره خودرو ماهان ، بحث تجارب رانندگی و نظر سنجی ها است. بسیاری از دنبال کنندگان وب سایت ما از ما می خواهند که مقاله های اینچنینی رو درون سایتمون قرار بدیم و بیشتر به این نوع از بحث ها بپردازیم.ما هم به نظرتون احترام خواهیم گذاشت و این موضوع رو اختصاص دادیم به تجربه رانندگی با پورشه باکستر از دیدگاه یک مشتری ! همچنین لازم به گفتن است که ادامه مطلبی رو که میخونین ، تماما نوشته یکی از مشتریان جوان ماست که از مجموعه ماهان رنت  پورشه باکستر اجاره کرده.بریم ببینیم نظر این دوستمون راجع به این خودرو چی هست و تجربه رانندگی با این خودرو رو از چه دیدگاهی بیان میکنه.پس تا پایان این مطلب با ما باشید.

جرقه فکر اجاره پورشه !

پورشه همیشه برای هر کسی یک خودرو رویایی و زیر پا داشتن آن خود رویاست.به خصوص برای من که از قدیم پی گیر تمام محصولات و خودرو های این کمپانی بوده ام و خیلی جدی جزئیات این خودرو ساز آلمانی را همراه با اطلاعات بیشتری نسبت به آن دنبال می کردم.دقیقا انگار من هم عضوی از آن کمپانی بودم.به دلیل ارتباطات زیادی که دارم چندی بود که یکی از دوستانم سری ماکان این برند را خرید ! همینطور که با ذوق این خودرو را نگاه می کردم در این فکر بودم که آیا اصلا می توانم سوار این خودرو بشوم و یا تا پایان عمر می بایست فقط به آن فکر کنم ؟ خب اوضاع مالی آنقدر ها هم خوب نبود به علاوه اینکه قیمت خودرو خارجی مثل پورشه شامل قیمت گمرک و هزینه های نگه داری می شود که به نظر از پس آن بر نمی آمدم.اما هر طور که شده باید این کار را می کردم.

think about rent porsche boxter

think about rent porsche boxter

به سرعت راه های مختلفی به سرم آمد اما به همان سرعت هم ناپدید شد ! خب پس چه باید کرد ؟حدود یک سال از آن روز گذشت و من هر روز تعداد بیشتری از این خودرو را در کوچه خیابان می دیدم.این یک قانون ذهنی است که روی هر چیزی تمرکز کنید ، در اطرافتان متراکم می شود و شروع به تجمع می کنم.در همین حین روزی به خانه ام آمدم تا طبق معمول آخرین اخبار کمپانی پورشه را مطالعه کنم.من این کار را در فضای اینترنتی انجام می دادم و این بار هم همین کار را انجام دادم.در کمال تعجب یکی از آگهی های آن وبسایت را خواندم و متوجه شدم شرکت هایی تحت عنوان شرکت اجاره خودرو وجود دارند که اقدام به رنت ماشین می کنند ! فورا به آن وبسایت مراجعه کردم و لیست قیمت خودرو ها را بررسی و واکاوی کردم.بله همانطور که می خواستم این شرکت یعنی ماهان رنت در زمینه اجاره پورشه باکستر هم فعالیت داشت.و این تمام چیزی بود که در پی آن بودم.حالا دیگر نه خریدی در کار بود و نه قیمت آنچنان بالایی.من مدیر بخش کنترل کیفی یک کارخانه در تهران بودم و با خودو گفتم احتمالا این خودرو را باید برای روز سه شنبه که جلسه کاری مهمی با شرکت رقیبم دارم ، کرایه کنم و می دانستم این امر برایم خوشایند خواهد بود.چند روز گذشت و بالاخره من باکستر را جلوی درب محل زندگی ای تحویل گرفتم.و این اولین باری بود که احساسی به این بی نظیری داشتم.

rent porsche boxter

rent porsche boxter

تجربه دیداری پورشه باکستر

boxter looking like

boxter looking like

خب من این خودرو را بار ها و بار ها در خیابان و به کرات دیده بودم. محال ممکن بود که باکستر اینقدر جذابیت داشته باشد که من ندیده باشم.همانطور که دور تا دور این خودرو می چرخیدیم ، چراغ های کشیده تمام ال ای دی این خودرو بسیار به حس قدرت و اسپرت بودن این خودرو افزوده بود.قسمت درب موتور و جلویی این خودرو بسیار زیبا طراحی شده و تمامی امکانات یک خودرو بسیار لوکس روی آن پیاده سازی شده است.حتما می دانید سبک مینیمالیستی چیست.این خودرو در کمال سادگی و مینیمال طراحی شده که در عین سادگی خیلی زیباست.قسمت روی سقف اتاق باکستر از رنگ اتاق مجزاست.حالت پنجره این خودرو بسیار دلنشین است و رینگ های این خودرو تقریبا نسبت به اتاقش بزرگ است که در نوع خود باز هم به زیبایی این خودرو افزوده بود و آن را تبدیل به یک بچه غول دوست داشتنی کرده بود !بر خلاف خیلی از خودرو های رواج یافته در بازار خارجی ، از نظر ابعاد سنجی ، قسمت جلویی و عقبی این خودرو تقریبا یک اندازه بوده و بعدا در تجربه رانندگی تاثیر این موضوع را بر رانندگی با این خودرو خواهم گفت.

boxter looking like

boxter looking like

تجربه رانندگی با پورشه باکستر

boxter riding Experience

boxter riding Experience

بگذارید قبل از هرچیزی بگویم خیلی فوق العاده بود.سوپر فوق العاده بود ! از جایی که سوار بر این خودرو شدم تا مقصد واقعا هر لحظه داشتم لذت می بردم.در این فکر بودم که یک خودرو تا چه حد می تواند انقدر ظریف عمل کند.فرمان پذیری باکستر برایم کمی عجیب بود و راستش کمی ترسیده بودم ! چون با هر اشاره کوچکی خودرو مسیرش را عوض می کرد.قدرت موتور این خودرو 250 اسب بخار است که در نوع خود فوق العاده است ! تا آن لحظه بعید می دانستم که خودرویی بتواند حتی به گرد پای پورشه باکستر برسد! از اجاره این خودرو صد در صد راضی بودم و با خودم می گفتم این خودرو را برای یک ماه آینده اجاره خواهم کرد.در پیچ های جاده ای این خودرو بهترین عملکرد را داشت و از تعادل آن در پیچ های جاده ای هر چه بگویم کم گفته ام.این خودرو در حالت روشن ، خاموش است !!! بله دقیقا شما در حین رانندگی شک می کنید که آیا خودرو خاموش است و یا روشن.این بهترین تجربه رانندگی من تا آن زمان بوده و هست.پیشنهاد اجاره ماشین لوکس پورشه باکستر را شدیدا به شما هم می کنم.این تجربه فوق العاده و بی نظیر است و به شما قول خواهم داد دیدتان را نسبت به رانندگی که هیچ ، دیدتان را نسبت به زندگی تغییر خواهد داد و این احساس را تا تجربه نکنید ، متوجه نخواهید شد.

مطالب مرتبط :

اجاره پوشه ماکان در تهران

اجاره پوشه پانامرا در تهران

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 2 =