سامانه رزرو هوشمند خودرو

رزرو هوشمند خودرو چه مزایایی دارد؟

اجاره خودرو سازوکاری است که در آن مدت زمان کوتاهی، چند ساعت یا چند هفته یا چند ماه، خودرویی را اجارهمی‌دهند.شرکت‌های اجاره‌ دهنده خودرو به شخص اجازه می‌دهد یک خودرو را به مکان دیگر ببرد، و بیشتر در نزدیکی فرودگاه‌ها یا مناطق شلوغ شهر قرار دارند و اغلب توسط یک وبسایت که امکان رزرو هوشمند را فراهم می‌کند تکمیل می‌شوند.شرکت‌های رزرو هوشمند خودرو بیشتر به افرادی که نیاز به وسایل نقلیه موقت دارند، به عنوان مثال کسانی که خودرو ندارند، مسافران خارج از شهر و کشور یا صاحبان خودروهای آسیب شده هستند.

شرکت های ارائه کننده رزرو هوشمند

شرکت‌های اجاره خودرو همچنین می‌توانند به نیازهای صنعتی خود حرکت کنند، با اجاره کامیون‌ها و اتوبوس‌ها، و در بازارهای خاص، انواع وسایل نقلیه مانند موتور سیکلت یا اسکوتر نیز ارائه می‌شود. امروزه بسیاری از شرکت ها هستند که خودرو های لوکس و فول آپشن را برای اجاره مدت دارد در دسترس مردم گذاشته اند. و شما به راحتی می توانید خودرو مورد نظر خودر را انتخاب کنید و برای هر مدت زمانی که میخواهید اجاره کنید. حتی بسیاری از شرکت ها و موسسه ها هستند که شما می تواید به صورت هوشمند خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنید و حتی اجاره کنید. جالب است که بدانید با این روش حتی می توانید خودرو مورد نظر خود را رزرو کنید. به طور مثال شما برای 10 روز دیگر نیاز به یک خودرو لوکس دارید تا به یک قرار مهم بروید. کافیست در سایت بروید و از گزینه رزرو هوشمند خودرو استفاده کنید. و خودرو مورد نظر خود را برای 10 روز دیگر رزرو کنید و بعد در تاریخ مورد نظرتا خودرو را دریافت کنید و به قرار خود برسید. رزرو هوشمند خودرو مزایای زیادی دارد که یکی از این مزایا این است که شما میتوانید چند روز جلوتر خودرو مورد نظر خودرا اجاره کنید و در زمان مورد نظر آنرا تحویل بگیرید.

 

مضایا و معایب

کاری مانند اجاره خودرو مزایا و معایبی را به دنبال دارد که یک سر آن خوب و دیگری شاید بد تمام بشود چرا که اگر با ماشین در دستتان خدای نکرده تصادف کنید و به ماشین خسارت وارد کنید طبق قوانین رنت در هر جای دنیا و از جمله ایران شما باید خسارت آن را بپردازید. این خسارت گاهی واقعا یک خسارت بزرگ محسوب میشوند چرا که شما باید برای خسارت یک بنز مبلغی از ۱۰میلیون تومان تا ۵۰ میلیون تومان بپردازید. این یک ریسک بزرگ است. حال باز هم شاید فکر کنید اگر ماشینی را اجاره کردید و خود اجاره کننده به آن خسارت وارد میکند تا از شما قرامت بگیرد هم شدنی است. بله متاسفانه این مشکل در ایران مرتفع نشده و همچنان شاهد همکارانی هستیم که اینگونه به صنعت نوپای رنت در ایران ظربه های مهلکی وارد کنند. و از طرفی دیگر بازهم مشکلاتی بر سر رنت کاران محترمی می آیند که بسیار کوشا هستند تا صنعت رنت را در ایران پایدار و محکم قرار دهند. متاسفانه مشکلاتی بر سر راه رنت کاران است که گاها پیش آمده مشتریان آنها کلاهبردار بودند و خسارات جبران ناپذیری برای این عرصه و پیشرفت هایش به بار آوردند.

رزرو خودرو از دیدی دیگر

یکی دیگر از مزایای رزرو هوشمند خودرو این است که شما دیگر هزینه  تعمیر خودرو را نمیدهید و یا اگر خودرویی که در دست شما است مشکل پیدا کند وظیفه شما است که هزینه تعمیر خودرو را بپردازید. اما به طور کل شما هنگامی که می خوتهید خودرو را به صورت هوشمند رزرو کنید ابتدا تمامی معایب و مزایای خودرو مودر نظر خود را میخوانید. و بعد خودرو را رزرو میکنید. این نوع رزرو هوشمندانه خودرو سبب میشود که خودرویی که قرار است در دست داشته باشید مشکلی نداشته باشد و شما به راحتی با آن خودرو رانندگی کنید و این موضوع باعث شده است که شما هیچ هزینه ایی برای خرابی خودرو پرداخت نمیکنید. زیرا اگر خودرو مشکلی داشته باشد ، در هنگام رزرو خودرو مدیران شرکت آن خودرو را تعمیر می کنند و خودرویی سالم و بدون مشکل به شما تحویل میدهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =