شرمایه گذاری در اجاره اتومبیل

سرمایه گذاری در حوزه اجاره اتومبیل

بسیاری از صاحبان سرمایه در دوره کنونی به دنبال سرمایه گذاری مطمئن هستند. بسیاری از این افراد با وجود داشتن سرمایه ، قدرت ریسک پذیری ندارند و با وضعیت کنونی اقتصادی ایران و نوسانات قیمتی به خصوص در کالا ها و خدمات وارداتی ، دچار سردرگمی در مورد چگونه سرمایه گذاری پولشان می شوند. البته در واقع حق را باید به آن ها داد و این حق هر کسی است که بتواند به وسیله پول خود سودآوری مناسبی را کسب نموده تا بتواند دوباره این چرخه را ادامه دهند. اما در این بین نمی توان با کار نکرد ! اگر به اصطلاح پولتان بخابد ، زمان ارزش آن را برای خود بر می دارد. پس باید بدانید که کجا ، در چه بازه زمانی و توسط چه کسی پول خودتان را سرمایه گذاری می نمایید.در ادامه کمی راجع به سرمایه گذاری در اجاره اتومبیل صحبت و در قدم بعدی آن را تحلیل نماییم و ببینیم که آیا این کار برای سرمایه گذاری مناسب است یا خیر ! مرکز اجاره خودرو ماهان رنت

سازکار اجاره خودرو

سازکار اجاره خودرو

ساز و کار اجاره خودرو

اجاره خودرو به طور کلی شامل فرآیندی است که طی آن ، محصولی که اتومبیل باشد ، تحت شرایط و قوانین خاصی به شخصی که متقاضی اجاره آن است تحویل داده می شود.این امر با عقد قرارداد رسمی و بصری ما بین دو شخص حقیقی و حقوقی صورت می گیرد.طی این پروسه هزینه ای من باب اجاره اتومبیل از شخص متقاضی دریافت گردیده و در عزای آن خودرو به او تحویل داده می شود.این خودرو ها می توانند شامل خودرو های ایرانی ، خارجی ، لوکس ، نیمه لوکس و معمولی می باشد. اجاره دهندگان در سرمایه گذاری برای اجاره اتومبیل اقدام نموده و خودرو هایی را برای اجاره تهیه نموده و آن ها را در اختیار مشتریان قرار می دهند.منطقی است که هر چه تعداد خودرو های یک شرکت اجاره خودرو بیشتر باشد ، سابقه و خدمات دهی آن شرکت بالا تر می باشد.این بحث تنها به این موضوع بسط پیدا نمی کند و بسیاری از ریزه کاری و شرایط مختلفی را در بر می گیرد که در نوع خود قابل توجه است.

سرمایه گذاری برای اجاره اتومبیل

سرمایه گذاری برای اجاره اتومبیل

سود دهی کسب و کار اجاره اتومبیل چگونه است ؟

لا به لای تمامی این بحث ها باید بدانیم که سودآوری این شغل در چه حد و اندازه هاییست و آیا اصلا سودآوری در میان می باشد یا خیر ؟ خب این موضوع به عوامل بسیاری مربوط می شود و تنها با یک نگاه نمی توان راجع به آن نظر داد.اما به طور کلی می توان گفت این کسب و کار ، حرفه ایست بسیار سودآور در صورت رعایت الزامات و خدمات دهی متفاوت ! در ادامه خواهیم گفت که اگر می خواهید پا به این عرصه بگذارید چه اقداماتی را باید انجام دهید.

1)مشتریان خودتان را بشناسید

مشتریان همه چیز هستند.اگر میخواهید سرمایه گذاری برای اجاره اتومبیل با سودآوری همراه باشد باید بدانید چگونه بازار هدفتان را تعیین می کنید ؟ قطعا و یقینا مشتری مداری شرط اول هر کسب و کاری است و در صورتی که خدماتی را که مشتریان می خواهند به آن ها ارائه نمایید، افرادی که از خدماتتان استفاده می نمایند تبدیل به مشتریان وفادارتان خواهند شد.

مشتریانتان را بشناسید

مشتریانتان را بشناسید

2)خدماتی متفاوت ارائه نمایید

می دانیم که هر کدام از ما نیز به دنبال تفاوت در هرچیزی هستیم و هنگام انتخاب یک خدمت و یا هر چیزی به دنبال وجه تمایز آن با سایرین هستیم.اکنون هر کسی به نوعی در حوزه خاصی فعالیت دارد.همه نوع خدماتی در دسترس است و این انتخاب ماست که کدام را بر خواهیم گزید.یقینان ما به دنبال متفاوت ها و با کیفیت ها هستیم.پس اگر این مسئله برای خودتان صادق است می بایست برای مشتریانتان نیز صدق کند.پس خدمات متفاوتتان را به بهترین نحو ارائه نمایید.

3)ریسک ها را بپذیرید

بدون تجربه برخی از ریسک ها نمی توان تجارب بزرگ بدست آورد، قطعا در این مسیر پر پیچ و خم گاها دچار برخی از شرایطی می شوید که باید تصمیم گیری کنید.در این حالت سعی کنید ریسک ها را بپذیرید و از تک تک آن ها درس های لازم را بگیرید.بالاخره در طول این مدت مشتریان زیادی به شما مراجعه می کنند و هر کدام از آن ها به طور متفاوتی با شما رو به رو خواهند شد.بعضی از آن هاافراد خوش حسابی اند بعضی نه ! بعضی از آن ها خوش قولند و برخی نه.بسیاری از آن ها در روال پرداخت مالی بسیار متعهدند و بسیاری برایتان دردسر درست می کنند.

ریسک های کارتان را قبول کنید

 

از این مورد نیز گذشته ممکن است به هر دلیلی برای اتومبیلتان مشکلی پیش آید که انتظار آن را نداشته باشید.

پس در حالت کلی اگر قصد سرمایه گذاری در اجاره اتومبیل را دارید حواستان به تمامی موارد ذکر شده همواره باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =