محبوب ترین بنز سال 2017

محبوب ترین بنز سال 2017

مرکز اجاره خودرو ماهان رنت

شرکت اجاره خودرو ماهان رنت در نظر دارد خودروهای خود را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت برای اجاره در اختیار مشتریان قرار دهد.همچنین این شرکت شما را با محبوب ترین خودرو های سال آشنا خواهد کرد.به این منظور برای آشنایی هرچه بهتر شما با محبوب ترین بنز سال 2017 , مقاله ای را آماده کردیم تا بتوانید به راحتی انواع بنز ها را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید.

محبوب ترین بنز سال 2017

محبوب ترین بنز سال 2017  GLC هامحسوب می‌شود و بنز یک میلیون دستگاه از این خودرو را تولید کرده است.

امروز این کارخانه طیف وسیعی از شاسی‌بلندها را می‌سازد و قصد دارد در سال‌های آینده تنوع آنها را افزایش دهد.

خودروهای شاسی بلند کلاس G مرسدس از کامپکت‌های GLA   تا GLS ادامه پیدا کرد.

مرسدس در راستای  اصلاح شیوه بازاریابی و فروش خود به تغییر نام بسیاری از مدل‌هایش پرداخت. ،  اقدام به تغییر نام محصولات خود در راستای هم‌نوا نمودن کلاس‌های مختلف با یکدیگر نموده و ابتدا ML را به GLE و سپس GLK را به GLC تغییر نام داد.

به‌واقع GLC نام جدید یکی از چند SUV شرکت مرسدس بنز است که بر مبنای مدل C ساخته شده و  به‌صورت فرمان راست در انگلستان تولید و عرضه شد. کد GLC را اگر به دو قسمت تقسیم کنیم می‌توانیم مفهوم موردنظر مرسدس در نحوه جدید نام‌گذاری محصولاتش را بفهمیم، به این صورت که بخش GL نشان‌دهنده gelandewagen (عبارتی آلمانی به معنی: وسیله نقلیه‌ای که می‌توان با آن از سرتاسر آلمان عبور کند) است و حرف C به معنای تعلق این مدل به خانواده طبقه C.

راحتی خودرو به‌گونه‌ای است که می‌توان با آن کیلومترها سفر کرد و امکانات آن نشان می‌دهد می‌توان در مسیرهای خارج از جاده به آن اعتماد کرد.

میزان فروش GLC ها ر بازار

فروش GLC ها در آمریکا و آلمان بیشتر از بازار چین است.

GLC  های بنز تا کنون با 9 مدل متفاوت موتور، 12 رنگ انتخابی و تعداد بسیار زیادی از گزینه‌های مختلف ارائه شده‌اند. مرسدس بنز اگر تعداد بسیار زیادی از این خودروها را تولید کند،

هیچ دو نسخه‌ای از این خودرو نباید دقیقا شبیه هم باشند.

سال گذشته مرسدس تقریبا 4 میلیون SUV و1میلیون GLK , GLC را به فروش رساند. با این وجود محبوب‌ترین خط تولید کارخانه بنز در حال حاضر مربوط به کلاس E بنز است.

مرسدس در دو سال گذشته 13 میلیون سدان و مدل استیشن یا واگن کلاس E  را به فروش رسانده است.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =