معرفی خودرو کره ای سوول

محبوب ترین شاسی بلند ها مدل 2017

مرکز اجاره خودرو ماهان رنت

شرکت اجاره خودرو ماهان رنت در نظر دارد خودروهای خود را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت برای اجاره در اختیار مشتریان قرار دهد.همچنین این شرکت شما را با محبوب ترین شاسی بلند ها مدل 2017 آشنا خواهد کرد.به این منظور برای آشنایی هرچه بهتر شما با محبوب ترین شاسی بلند ها مدل 2017 , مقاله ای را آماده کردیم تا بتوانید به راحتی انواع بنز ها را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید.

محبوب ترین شاسی بلند ها مدل 2017

محبوب ترین شاسی بلند ها بر اساس معیارهایی است که در نظر گرفته شده است. سه معیار ارزش در برابر بهای پرداختی، سطح رانندگی و نحوه‌ی انجام وظیفه توسط خودرو بارها سوار و پیاده شدن از ردیف سوم صندلی خودرو ، میزان کارایی فضای حمل بار خودرو، امکانات و تجهیزات خودرو برای برترین ها در نظر گرفته شده است.

بازار خودرو های شاسی بلند

فروش خودروهای سایز بزرگ سبب شده تنوع زیادی در بازار خودروهای کراس اوور، ون، پیکاپ و اس یو وی به وجود آید. در ایالات متحده، این نوع خودروها ۵۷ درصد بازار را در سال ۲۰۱۵ به خود اختصاص دادند و تا ماه نوامبر ۲۰۱۶ این مقدار به ۶۰ درصد افزایش پیدا کرد.

برترین‌ها به دو دسته‌ی لوکس و غیر لوکس تقسیم می‌ شود. زمانی‌ که شما به خریداری یک شورولت سابربن و یا فورد اکسپدیشن می‌پردازید، این خودروها به‌صورت استاندارد مجهز به امکانات لوکس هستند. شاسی بلندهای سایز بزرگ را با شاسی بلندهای لوکس ادغام کرده‌ایم.

برای این اساس بیش از ۱۴۰ کاندید وجوددارد. و به خودروهای سال ۲۰۱۷ که مورد بهینه‌سازی قرار گرفته باشندو از محبوب ترین شاسی بلند ها هستند می پردازیم.

اجاره خودرو ماهان رنت ارائه دهنده لوکس ترین خودرو ها بصورت بدون راننده در سراسر تهران

محبوب ترین شاسی بلند ها

کیا سول

یکی از محبوب ترین شاسی بلندها  کراس اوور کامپکت کوچک کیا سول می باشد.

بازاریابی نقش بسیار مهمی در موفقیت اولیه‌ی کیا سول داشت. نسل نخست این خودرو در سال ۲۰۰۹ به بازار عرضه شد هرگز به‌عنوان یک کراس اوور معرفی و شناسانده نشد.

cube  و نیسان XBکیا قصد دارد وارد بازار خودروهای هاچ بک جعبه‌ای مانند هوندا المنت ،

شود.

نسل دوم آن در سال ۲۰۱۴ دقیقا هم‌زمان با موج شدید کراس اوورهای کامپکت کوچک وارد بازار شد و به همین دلیل این مدل، نه‌تنها به‌عنوان یک کراس اوور کامپکت کوچک معرفی شده است بلکه بهترین خودروی این کلاس در سال ۲۰۱۷ است.

 

بی‌ام‌و  X1

برترین کراس اوورهای جمع‌وجور و کوچک همان هاچ بک‌هایی با ابعاد بزرگ هستند و در برخی  مدل‌ها به‌وضوح قابل رویت است.

کراس اوورها از سدان‌ها پیشی گرفته‌اند؛ اما این کلاس یعنی کلاس کراس اوور کامپکت کوچک لوکس کاملا جدید است. جدیدترین شاسی بلند بی ام و ترکیب فنی جدیدی دارد که کاملا با سایر محصولات این شرکت متفاوت است؛  فرم قرارگیری پیشرانه به‌صورت عرضی است  و شاسی بر اساس دیفرانسیل جلو طراحی شده است. ترکیب سنتی بی‌ام‌و در محصولاتش استفاده از پیشرانه به‌صورت طولی و انتقال نیرو تولیدی پیشرانه به محور عقب است.

بی‌ام‌و   x1 در نسل اول از ترکیب سنتی خود استفاده کرد و خودرو را بر اساس دیفرانسیل عقب بودن طراحی کرد و پیشرانه به‌صورت طولی در خودرو نصب شد ؛ امکان استفاده از یکی از نمادهای بی‌ام‌و یعنی پیشرانه‌های شش سیلندر خطی نیز در نسل اول X1 فراهم شد. استفاده از این پلتفرم کاهش فضای خودرو در مقایسه با سایر خودروهای این کلاس را با خود به همراه دارد. بی‌ام‌و سرانجام تصمیم به استفاده از پلتفرم دیفرانسیل جلو گرفت که با مدل‌های مینی نیز مشابه است.

 

هوندا CR-V

بهترین کراس اوور کامپکت هوندا CR-V است. بیش از ۲۰ سال از عمر این مدل گذشته است ولی همچنان هوندا CR-V در آمریکا  طرفداران زیادی دارد و جزء پرفروشترین ها می باشد و در همه‌ی زمینه‌ها و بر اساس معیارهایی که در نظر گرفتیم بهترین نمره را کسب می کند. حالا نیز نسل جدید این خودرو برای سال ۲۰۱۷ وارد بازار می‌شود و هیچ‌کدام از مدل‌های CR-V به‌ خوبی این مدل نبوده است.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 17 =