چرا سخنران ها نیاز به اجاره کردن خودرو دارند ؟!

به نام خدا دوستان عزیز سلام ! امیدواریم در این لحظه در بهترین حال خودتان باشید. این بخش از مقاله رو اختصاص دادیم به مبحث اجاره خودرو و ارتباطش با مراسماتی مانند سخنرانی و گردهمایی های اینچنینی و در پایان به این موضوع اشاره خواهیم داشت که اجاره خودرو برای سخنرانی چه مزایایی از جوانب گوناگون خواهد داشت و اصلا لزوم داشتن اتومبیل لوکس برای شرکت در این مقوله چی هست ؟!

خب با پیشرفت صنعت آموزش در کشورمون ، قطعا فضاهای اصلی و حاشیه ای کاری در اطراف این صنعت به وجود آمده است.لازم به ذکر هست که صنعت آموزش نوین ، جزء صنایع نو پایی است که به تازگی و طی چندین سال ، به فضای اجتماعی کشورمان قدم نهاده و قشر بسیاری رو راغب به سرمایه گذاری روی خودشون کرده. سعی داریم تا پایان این مطلب راجع به سخنرانی و تشریفات مربوط به اون و بهینه سازی پروسه سخنرانی های برگزار شده در سطح کشورمون و مراسم های اینچنینی صحبت کنیم.ممنون که تا پایان با ما خواهید بود.

اجاره خودرو برای سخنرانان

ظاهر همه چیز نیست اما…

خب دوستان عزیز از قدیم الایام شنیدیم که میگن “مردم عقلشون به چشمشونه! “.بله درسته . حتما براتون پیش اومده که قصد داشته باشید محصولی آموزشی رو تهیه کنید و یا در سمینار و همایشی شرکت کنید و به دنبال بهترین سخنران و یا آموزش دهنده باشید. آیا غیر از این هست که اگر در بین سه نفر ، برای انتخاب گیر کنید ، اون گزینه ای رو انتخاب خواهید کرد که علاوه بر علم و دانش و یا شرایط مد نظر استاندارد ، ظاهر زیبا و استانداردی رو داشته باشه ؟ پس ظاهر همه چیز نیست اما چه میتونه منکر این موضوع بشه که یکی از بزرگ ترین المان ها برای بازاریابی و فروش نیست ؟ در دوره کنونی علمی در حال رواج هست به اسم روانشناسی عصبی ! این بخش طی تحقیقات انجام شده نرخ جذب مشتری رو تا حد غیر قابل باوری ارتقا می بخشه. اگر به عنوان جزئی از کل به مبحث خودرو و اجاره خودرو برای سخنرانی بپردازیم میبینیم که این تنها بخش موضوع نیست و دنیایی از نکات رو باید رعایت کرد.

اجاره اتومبیل برای سخنرانی

اجاره اتومبیل برای سخنرانی

لزوم اجاره خودرو برای سخنرانی

خب می خواهیم جواب این سوال رو بدیم که اصلا اجاره خودرو برای سخنرانی چرا باید صورت بگیره ؟ سخنران عزیز شما میدونید که بسیاری از افراد دوست دار شما در خیابان های شهر شما رو میبینند و از شما فیلم میگیرند ، با شما صحبت خواهند کرد و عکس های منتشر شده از شما رو هم بررسی میکنند.در نظر بگیرید که شما یک سخنران در حوزه موفقیت فردی و مدیریت کسب و کار باشید.تصور کنید که طرفدارانتون و یا اشخاصی که می خواهید جذب کنین چه تصویری از شما در ذهنشون هست ؟ بله قطعا تصویر یک انسان موفق در زمینه کسب ثروت و موفق در مسائل مالی هست.اما اگر با یک خودرو معمولی به دیدارشان بروید و یا با خودرو ایرانی وارد محل سخنرانی شوید چه اتفاقی خواهد افتاد؟!اما در صورت مشاهده شما با یک خودرو درخور و لوکس متوجه می شوید که بسیار بیشتر جذب شما خواهند شد و چقدر سینه به سینه خواهید چرخید.پس متوجه شدید که ظواهر و حفظ آن در چنین موضوعاتی چقدر مهم و حیاتی است.

چرا سخنرانان نیاز به اجاره خودرو دارند؟

چه نوع خودروهایی برای اجاره مناسب سخنران هاست؟

اجاره بنز sl500

این کاملا به شخصیتی بستگی داره که از خودرتون در ذهن مخاطبتون به جا گذاشتید ! اما منظور چی هست ؟! منظور اینه که همه مثل هم نیستند و خیلی از سخنران ها به روش های مختلف و مختص به خودشون سخنرانی می کنند ! بعضی از سخنران ها شخصیت جدی و خشکی دارند.خب به طبع طرز لباس پوشیدنشون هم باید به تناسب شخصیتشون باشه و خودرو ای که برای اجاره انتخاب می کنند هم یک خودرو لوکس و در عین حال کلاسیک مثل بنز s500 و یا بنز sl500 هست. شخص دیگری در سخنرانی هاش عادت داره شوخ طبع و طناز باشه.این شخص هم به فراخور تیپ شخصیت خودش می بایست به سراغ خودرو ای اسپرت مثل اجاره پورشه باکستر و یا اجاره جنسیس کوپه بره ! بله ما در ماهان رنت علاوه بر اجاره ماشین ،مشاوره هم داریم و فقط کافیه برای اجاره خودرو برای سخنرانی هاتون با ما تماس بگیرید.

اجاره جنسیس کوپه

و در پایان !

در پایان روی سخنم با اون دسته از عزیزان فعال و زحمت کش حوزه سخنرانی و آموزش هست. دوستان عزیزم گاها خیلی از ما اصول و قواعد کلی صنعت آموزش و بازاریابی برای اون رو میدونیم اما از جزییات قافلیم.جزییات در برخی از موارد همه چیز است ! ببینید که دوستان و همکارانتان چگونه با رعایت این نکات و قواعد بازارسازی عصبی ، روز به روز دارند مطرح تر و محبوب تر میشوند.خیل زیادی از مردم به حواشی یک موضوع بیشتر توجه می کنند تا به اصل اون ! سعی داشته باشید همیشه و در همه جا شخصیتی رو که مردم از شما سراغ دارند رو نشونشون بدید تا بتونید توجهشون رو به خودتون جلب کنید و این یک سرمایه گذاری بلند مدت برای شما و صنعتی هست که درش فعالیت دارید.

اجاره خودرو برای سخنرانی

این مقاله هم به پایان رسید.امیدواریم صنعت آموزش هر روز در کشورمون پیشرفت کنه و افراد بیشتری رو در طیف خودش داشته باشه.خوشحالیم که تا پایان این مقاله با ما موندید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =