گزاف ترین قیمت کادیلاک

 

 

کادیلاک امیدوار است با معرفی XT6 جدید
بهره قابل‌توجهی از کلاس کراس اوورهای
لوکس سه ردیفه را به خود گزین کردن دهد.
این اجاره خودرو شیک در نمایشگاه دیترویت
2019 توجهات را به خود جلب کرد و در ماه
مارس هم بها و مشخصات دو تریم پریمیوم
و اسپورت آن اعلام شد؛ اما کادیلاک چندی
قبل از عرضه‌ی این اتومبیل اقدام به انتشار
پیکربندی آنلاین این اتومبیل کرده و اکنون
که می‌توانیم با گران‌ترین نسخه‌ی XT6 آشنا
شویم.

قیمت اجاره ماشین  پایه‌ی دو مدل پریمیوم و اسپورت این اتومبیل به ترتیب برابر با 53590 و 58090 دلار بوده است. پیشرانه‌ی استاندارد هر دو نسخه از گونه 6 سیلندر 3.6 لیتری 310 اسب بخاری بوده هرچند مدل اسپورت تنها به‌صورت چهار چرخ محرک عرضه می‌شود و به همین خاطر قیمت گران‌تری دارد.

کادیلاک 9 رنگ بدنه را برای مدل اسپورت عرضه می‌کند اما فقط رنگ نقره‌ای را بدون پرداخت هزینه‌ی اضافی می‌توان گزینش کرد که عجیب به عقیده می‌رسد. از آنجایی که ما به دنبال آشنایی با گران‌ترین نسخه‌ی این شاسی‌بلند هستیم بنابراین رنگ قرمز هوریزون را برگزیدن می‌کنیم که 1225 دلار بها دارد. رنگ‌های تو کابین خیلی روی قیمت پرتو ندارند هرچند برخی ترکیب‌های رنگی فقط با گزینش پکیج‌های سفارشی در دسترس می‌باشند.

خب اینجاست که اوضاع کمی گیج‌کننده می‌شود. پکیج پلاتینیم که 3700 دلار بها دارد به راستی مایه می‌شود بها اتومبیل 9875 دلار گران‌تر شود. دلیل این پیشه انتخاب اجباری پکیج‌های بهبود دیدن و فناوری و وانگهی پکیج معاون راننده است که کادیلاک را با تجهیزاتی همچون کف‌پوش‌های مخصوص، صندلی‌های چرم ارتقا یافته، هدآپ دیسپلی، دوربین‌های عقب و همه‌ی سیستم‌های معاون راننده آراسته می‌کنند. البته سوپرکروز نامدار این شرکت در فهرست تجهیزات به چشم نمی‌خورد.

از جمله آپشن های قابل توجه سایر این شاسی‌بلند می‌توان به صندلی‌های کاپیتانی ردیف دوم در مدل‌های 6 نفره اشاره کرد که تنها 800 دلار قیمت دارند. سیستم اطلاعات سرگرمی 2195 دلاری رده دوم، سیستم دیدن در شب 2 هزار دلاری، چراغ‌های جلوی متفاوت 700 دلار و محفظه ویژه‌ی پلاک جلو با قیمت 15 دلار از دسته آپشن های دیگر XT6 محسوب می‌شوند