اجاره جنسیس کوپه
400,000 تومان

اجاره روزانه جنسیس کوپه

2,600,000 تومان

اجاره هفتگی جنسیس کوپه

10,000,000 تومان

اجاره ماهانه جنسیس کوپه

جنسیس کوپه

جنسیس کوپه در دسته خودرو های لوکس دو در و اسپرت می باشد . برای اطلاع از قیمت اجاره این خودرو و اجاره آن با می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید . ماهان رنت شرکت اجاره خودرو با تنوع ماشین های مختلف با قیمت ها مختلف.

درباره genesis coupe

در سال 2008 شرکت هیوندا خودرو اسپرتی تحت عنوان جنسیس کوپه روانه بازار کرد . این خودرو ظاهر بسیار اسپرتی دارد و جزء خودرو های دو در می باشد. این خودرو از تکنولوژی دیفرانسیل عقب بهره گرفته است . حس نشستن درون جنسیس کوپه به شما احساس اسپرتی فوق العاده ای خواهد داد و این در حالی است که راحتی و امنیت فدای اسپرت بودن این خودرو نشده است . مطمئنا تجربه رانندگی با این خودرو تجربه ای فوق العاده برای راننده خواهد بود. همچنین امکانات و آپشن های فوق العاده ای روی سیستم داخلی این خودرو پیاده سازی شده است به طوری که راننده هم احساس کمبودی از نظر رفاهی با مسافران نمی کند. از آپشن های این خودرو می توان به کروز کنترل ، سیستم تنظیم صندلی راننده در چند جهت ، روکش های چرم روی صندلی در دو رنگ مینیمال ، استارت بدون سویچ و سقف کرور اشاره نمود. جنسیس کوپه در ایران ، از مدل های 2010 تا 2013 وجود دارد . این خودرو بیشتر مورد پسند قشر جوان قرار گرفته است که دلیل آن را هم می تواند ظاهر اسپرت و سرعت بالای آن و همچنین قدرت جالب توجهش ، دانست. متاسفانه از سال 2013 به بعد جنسیس دیگر وارد ایران نشد و برای خریداری آن می بایست روی مدل های کارکرده آن دست گذاشت. جالب است بدانید که جنسیس اولین خودرو کوپه کمپانی هیوندا می باشد که طبیعتا شرکت هیوندا به عنوان اولین تجربه خود در طراحی خودرو ای اینچنینی حتما تمامی فاکتور های محتاطانه را رعایت نموده و سعی داشته حضوری قدرتمند در حوزه خودرو های کوپه داشته باشد.

مجموعه ماهان رنت خودرو جنسیس کوپه را به عنوان خودرو اجاره ای برای متقاضیان اجاره ماشین جنسیس کوپه در نظر گرفته است.جهت اطلاع از قیمت های اجاره با ماهان رنت تماس بگیرید.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو جنسیس کوپه

جهت رزرو و اجاره جنسیس کوپه می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده انواع خودرو های هیوندا بخصوص جنسیس کوپه در تهران و بدون راننده.

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰