400،000 تومان

اجاره روزانه کیا اسپورتیج

2،800،000 تومان

اجاره هفتگی کیا اسپورتیج

8,500,000 تومان

اجاره هفتگی کیا اسپورتیج

کیا اسپورتیج

کیا اسپورتیج kia sportage از دسته محصولات شرکت خودرو سازی کیا می باشد.برای اجاره انواع اقسام مدل های کیا با ماهان رنت در ارتباط باشید.

درباره kia sportage

کیا اسپورتیج در دسته خودرو های کراس اور قرار می گیرد . این خودرو در اوایل سال 2010 وارد بازار خودرو های خارجی ایران شد و تا سال 2013 نظر بسیاری از مردم را به خودش جلب نمود. لازم به ذکر است که نسل اول از اسپورتیج ها چیزی حدود 26 سال پیش و در سال 1993 ساخته و پرداخته شد.این خودرو در بدو ورودش به بازار خودرو نقص هایی هم داشت که در یک وحله زمانی بسیار نظر مردم را به خودش جلب نمود. البته کاربران از این خودرو خاطره خوبی داشتند و نرخ رضایت از استفاده از این خودرو نرخ قابل قبولی هم بوده است. کیا اسپورتیج از جهاتی مورد توجه و رضایت استفاده کنندگان از آن قرار گرفت . مثلا ظاهر داشبورد بسیار هارمونیک و اپرت طراحی شده ، عملکرد ترمز ها در این خودرو بسیار قابل توجه و رضایت بخش می باشد ، در پیچ های جاده ای علی رغم بزرگی ابعاد ، انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد ، سواری نرم و روانی دارد و کابین این خودرو نسبت به کراس اور های رقیب خود باز تر و فضای نسبتا بزرگ تری دارد.همچنین طراحی بیرونی این خودرو نسبتا طراحی جالبی است و اسپرت بودن این خودرو را تقریبا به رخ بیننده می کشاند. شتاب این خودرو نسبت به مابقی محصولات کیا نسبتا بالاتر می باشد و این خودرو شتاب اولیه قابل توجهی نیز دارد. این خودرو کره ای اکنون بصورت کارکرده در بازار ایران وجود دارد و نسل سوم آن هم بسیار مورد پسند قرار گرفته است.همچنین طراحی و ترکیب قرارگیری مابین جلو پنجره و چراغ ها و زیر چراغ ها ترکیب جالب و هارمونیکی می باشد که زیبایی خاصی به این ماشین داده است.

ماهان رنت از قدیمی ترین شرکت های اجاره ماشین بدون راننده در تهران و کرج در خدمت مشتریان گرامی متقاضی اجاره اتومبیل می باشد.برای اطلاع از قیمت های ما با ما تماس حاصل نمایید.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو کیا اسپورتیج

جهت اجاره کیا اسپورتیج با ماهان رنت تماس بگیرید.ماهان رنت اجاره دهنده خودرو های لوکس و نیمه لوکس در تهران و بدون راننده.

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰