CLS-4
1,000,000 تومان

اجاره بنز CLS

5,600,000 تومان

اجاره هفتگی بنز CLS

21,000,000 تومان

اجاره ماهانه CLS

اجاره بنز CLS

اجاره بنز CLS در تهران فقط با ماهان رنت، اجاره دهنده انواع بنز با بهترین قیمت ها، کرایه بنز در تهران را با مرکز اجاره خودرو ماهان تجربه کنید.

درباره اجاره بنز CLS در تهران

شعار تبلیغاتی مرسدس بنز “بهترین یا هیچ” است که فلسفه ی وجودی این غول ماشین سازی را شامل می شود، اما ساخت بهترین خودروی دنیا کار آسانی نیست.

نسل دوم خودرو های بنز در سال 2010 در قالب بنز های مدل CLS وارد بازار شد. طراحی و پردازش این مدل از بنز دید جدید به کارخانه بنز برای طراحی های بعدی و خودرو های بعدی داد.

ظاهر جلویی این خودرو به شدت خشن در دید ظاهر می رود و روحیه تهاجمی را می توان در ظاهر این خودرو به صورت ملموس یافت.همچنین تمامی چراغ های جلوی این خودرو از تکنولوژی LED برخوردار می باشد.

چراغ های این بنز CLS در کمال زیبایی ، بسیار زیبا و جذاب طراحی شده است که شکوه و حرفه ای بودن شرکت بنز را به نمایش می گذارد و این خودرو در حال حاضر جزء لوکس ترین خودرو های جهان جای دارد.

حجم موتور CLS تقریبا 4660 می باشد و تعداد سیلندر های آن 8 عدد می باشد.همچنین حالت قرار گیری این سیلندر ها بصورت خورجینی V شکل می باشد و نوع جعبه دنده این خودرو جعبه دنده اتوماتیک تیپ ترونیک می باشد.این خودرو 7 دنده جلو را داراست.

ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ، برای اجاره بنز  CLS فقط تماس بگیرید

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو بنز CLS

جهت رزرو و اجاره بنز CLS می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده انواع بنز مخصوصا کلاس بنز CLS  در تهران بدون راننده

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰