E250.2
۱.۰۰۰٫۰۰۰ تومان

اجاره روزانه بنز E250

9.500.000

اجاره هفتگی بنز E250

16.000.000 تومان

اجاره ماهانه بنز E250

اجاره ماشین BENZ E250

اجاره بنز E250  در تهران فقط با ماهان رنت ، اجاره دهنده انواع بنز کلاس E با بهترین قیمت ها، کرایه بنز در تهران را با مرکز اجاره خودرو ماهان تجربه کنید.

درباره اجاره بنز E250 در تهران

شعار تبلیغاتی مرسدس بنز “بهترین یا هیچ” است که فلسفه ی وجودی این غول ماشین سازی را شامل می شود، اما ساخت بهترین خودروی دنیا کار آسانی نیست.

مرسدس بنز با ارائه کلاس E توانست به یکی از بهترین خودروهای دنیا دست پیدا کند. اوج شکوه و عظمت را می توان در بنز کلاس E مشاهده کرد. مدلی که در تمامی نسل های خود با موفقیت فراوان همراه بوده و یکی از تشریفاتی ترین خودروهای دنیا به حساب می آید.

این خودرو نیز مانند سایر محصولات بنز در کشور آلمان ساخته و پرداخته شده است . این خودرو در سال 2014 برای اولین بار جاده های آلمان را دید و بسیار هم مورد توجه خودرو سازان سر تا سر دنیا قرار گرفت و بسیار سریع شروع به صادرات این خودرو کردند.

موتور این خودرو 4 سیلندر و 16 سوپاپ نیز دارد.حجم موتور این خودرو 1991 سی سی می باشد و شتاب صفر تا صد این خودرو حدود 7 ثانیه به طول می انجامد.

چنانچه قصد اجاره بنز E250 را دارید باید بدانید که مصرف این خودرو در داخل شهر حدودا 7 لیتر می باشد و مصرف خارج از شهر این خودرو حدودا 4.8 لیتر در هر صد کیلومتر می باشد.

جهت اجاره انواع بنز بخصوص سری E فقط و فقط با مرکز اجاره خودرو ماهان تماس بگیرید.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو بنز E250

جهت رزرو و اجاره بنز E250 می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده انواع بنز مخصوصا کلاس E در تهران بدون راننده

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰