اجاره بنز s500 در تهران
1.400.000 تومان

اجاره روزانه بنز اس 500

8.750.000 تومان

اجاره هفتگی بنز S500

30.000.000 تومان

اجاره ماهانه benz s500

اجاره بنز کلاس S مدل S500

اجاره بنز S500 در تهران فقط با ماهان رنت، اجاره دهنده انواع بنز کلاس S با بهترین قیمت ها، کرایه بنز در تهران را با مرکز اجاره خودرو ماهان تجربه کنید.

درباره اجاره بنز S500 در تهران

شعار تبلیغاتی مرسدس بنز “بهترین یا هیچ” است که فلسفه ی وجودی این غول ماشین سازی را شامل می شود، اما ساخت بهترین خودروی دنیا کار آسانی نیست.

مرسدس بنز با ارائه کلاس S توانست به یکی از بهترین خودروهای دنیا دست پیدا کند. اوج شکوه و عظمت را می توان در بنز کلاس S مشاهده کرد. مدلی که در تمامی نسل های خود با موفقیت فراوان همراه بوده و یکی از تشریفاتی ترین خودروهای دنیا به حساب می آید.

این مدل بزرگترین، قدرتمند ترین، ایمن ترین، لوکس ترین و البته یکی از گران ترین محصولات تولید انبوه مرسدس به حساب می آید و از این جهت عجیب نیست که S CLASS را بیش از E یا C کلاس شایسته لقب بهترین بودن می دانیم.

خوشبختانه تنها چند ماه قبل از اجرایی شدن قانون عجیب و جنجالی “منع واردات خودروهای لوکس” تعداد محدودی از S CLASS نسل جدید نیز به کشورمان راه یافت که علاقه مندان به جهان خودرو به خوبی در جریان ماجرای این ابر لوکس های میلیاردی هستند، در این مطلب قصد داریم تا به بررسی یکی از این خودروها بپردازیم.

S 500 مدل 2014 که این روزها با قیمت بیش از 3 میلیارد در زمره گران قیمت ترین خودروهای موجود در کشور قرار می گیرد و به نسبت اسلاف خود جایگاهی بسیار اشرافی و در سطح لیموزین های تشریفاتی دارد.

شما می توانید جهت اجاره بنز S500 با مرکز اجاره اتومبیل بدون راننده ماهان تماس بگیرید.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو بنز اس 500

جهت رزرو و اجاره بنز اس 500 می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده انواع بنز مخصوصا کلاس S در تهران بدون راننده

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰