Mercedes SL R230 SR66.2 Tuning by Suhorovsky Design
۱٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان

اجاره روزانه بنز sl 500

۱٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان

اجاره هفتگی بنز بصورت روزانه sl 500

۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

اجاره ماهانه بصورت روزانه بنز sl 500

اجاره ماشین BENZ SL500

اجاره BENZ S 500 در تهران فقط با ماهان رنت، اجاره دهنده انواع بنز با بهترین قیمت ها، کرایه بنز در تهران را با مرکز اجاره خودرو ماهان تجربه کنید.

درباره اجاره ماشین BENZ SL500

شعار تبلیغاتی مرسدس بنز “بهترین یا هیچ” است که فلسفه ی وجودی این غول ماشین سازی را شامل می شود، اما ساخت بهترین خودروی دنیا کار آسانی نیست.

خودرو بنز sl 500 یکی از گران انواع مدل های بنز می باشد.مدل اس ال بنز ، بسیاری از مخاطبان و مصرف کنندگان خود را متحیر کرده.این خودرو بسیار آپشنال یا به اصطلاح پر امکانات می باشد. انعطاف پذیری و رفاهی که داخل این خودرو می باشد را می توان با بنز کلاس c مقایسه نمود. این مدل در میان رقیبان خود یک سرو گردن بالاتر می باشد از این نظر که صندلی های این خودرو دارای امکانات ویژه ای مانند ماساژور و حرارت دهنده گردن و بالشتک هایی که جهت رفاه حال راننده و مسافران با گاز های خاصی پر می شوند.

این خودرو علی رغم سرانه گشتاور بالا نسبت به رقیبان خود مصرف بسیار کمتری دارد که از کمتر از یک خودرو سواری با این ابعاد انتظار می رود.همچنین sl 500 در سری جدید تولید آن فرمان پذیری فوق العاده ای نسیت به سری های دیگری پیدا کرده است که می تواند در نوع خود جالب باشد.

این محصول علی رغم تمام تعریف ها و تمجید ها از نگاه منتقدان عیب هایی جزئی نیز دارد. مثلا اینکه بسیاری بر این باورند که نسبت به سایر مدل های بنز ، لذت رانندگی در این مدل کمتر می باشد.همچنین این خودرو ، نیاز به هزینه های بالایی جهت نگهداری و تعمیر خود دارد.

برای اجاره انواع خودرو لوکس مانند بنز sl 500 با ماهان رنت تماس بگیرید.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو بنز اس ال 500

جهت رزرو و اجاره بنز اس ال 500 می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده انواع بنز مخصوصا کلاس SL در تهران بدون راننده

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰