SANTAFE3
500,000 تومان

اجاره روزانه هیوندا سانتافه

3,200,000 تومان

اجاره هفتگی هیوندا سانتافه

12,000,000 تومان

اجاره ماهانه هیوندا سانتافه

اجاره هیوندا سانتافه

اجاره هیوندا سانتافه در تهران فقط با ماهان رنت، اجاره دهنده انواع خودرو های هیوندا با بهترین قیمت ها، کرایه هیوندا در تهران را با مرکز اجاره خودرو ماهان تجربه کنید.

درباره اجاره هیوندا سانتافه

هیوندا سانتافه از انواع دیگر خودرو های کمپانی هیوندا می باشد که در بازار ما خیلی زود به محبوبیت رسید و بسیاری از مصرف کنندگان آن ، از خرید و استفاده از آن راضی هستند. این خودرو در آغاز ورود به کشور ما جایگاه خود را در بین مشتریان خرید خودرو بدست آورد و طی چند ماه ، در واردات این خودرو رکورد زده شد.

این محصول کشور کره جنوبی و شرکت هیوندا در بدو فعالیت جدی آن در سال 2001 و با هدف رقابت با شرکت هایی مانند فورد و مزدا صورت گرفت و بی شک جزو موفق ترین خودرو ها از نظر فروش در کشورهاییست که متقاضی آن هستند.

نوع دوم هیوندا سانتافه از سال 2007 و تقریبا در ابتدای تولید نسل دوم آن به بازار ایران وارد شد و خودرو های هیوندا سانتافه ای که در سطح شهر می بینیم ، معمولا از نسل دوم و سوم این خودرو می باشند.

بسیاری از کارشناسان حوزه خودرو بر این باورند که سانتافه از نظر قدرت موتور ضعیف می باشد. اما کره ای ها این همیشه همه نقطه نظر ها و در این مورد نیز همین روال ادامه یافته است.

این مشکل سانتافه نیز بخاطر ظاهر و طراحی زیبای آن در دید مشتریان زیاد دیده نمی شود و بیشتر دارندگان این خودرو بطور کلی از خودروشان راضی هستند.

اجاره خودرو با راننده و بدون راننده را فقط با ماهان رنت تجربه کنید.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو هیوندا سانتافه

جهت رزرو و اجاره هیوندا سانتافه می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده انواع هیوندا در تهران بدون راننده

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰