SONATAA
350,000 تومان

اجاره روزانه HYUNDAI SONATA

2,200,000 تومان

اجاره هفتگی HYUNDAI SONATA

9,000,000 تومان

اجاره ماهانه HYUNDAI SONATA

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

اجاره HYUNDAI SONATA

اجاره خودرو HYUNDAI SONATA در تهران فقط با ماهان رنت، اجاره دهنده انواع خودرو HYUNDAI SONATA با بهترین قیمت ها، کرایه بنز در تهران را با مرکز اجاره خودرو ماهان تجربه کنید.

درباره اجاره خودرو HYUNDAI SONATA

در ابتدای سال 1380-81 همگام با ورود خودرو های خارجی به ایران ، محصولات هیوندا سوناتا نیز وارد بازار ایرا شد و خیلی زود جایگاه خود را در میان مشتریان خاص خود به دست آورد . همراه با ورود مدل های مختلف خودرو های هیوندا به ایران سوناتا نیز از این قائده مثتسنی نبود. در این میان این مدل از هیوندا یک سدان بسیار راحت و انعطاف پذیر بود که مردم ایران را با امکانات و تجهیزات یک خودرو سواری آشنا نمود. هیوندا سوناتا در سال های اخیر بیشترین خرید را در بین محصولات دیگر هیوندا داشته است اما به دلیل سطح پایین درآمد به حد فوق العاده فروش نرسید و با توجه به تحریم های اعمال شده خارجی کمتر کسی از آخرین مدل های این خودرو استفاده نموده یا خریده است.

کمپانی هیوندا در سال 1967 با هدف ارائه خودرو های لوکس و ساختار شکن از لحاظ ظاهری شکل گرفت. پس از تشکیل آن این کمپانی با مشکلات بسیار زیادی مواجه شد و حتی تا مرز ورشکستکی پیش رفت چرا که این کمپانی دقیقا پس از جنگ جهانی و در شرایط بد اقتصادی شکل گرفت اما در شرایط کنونی و توسعه ی برند هیوندا ا، این شرکت  با برند هایی مانند نیسان و پورشه و حتی فورد که قدمتی بالغ بر 100 سال دارد ، رقابت می نماید.

نسل اول سوناتا با توجه به سیمولار و شبیه سازی پلتفرم میتسوپیشی ساتران ، در سال 1985 به بازار آمد.

برای اجاره خودرو با ماهان رنت در ارتباط باشید.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو  HYUNDAI SONATA

جهت رزرو و اجاره HYUNDAI SONATA می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده انواع خودرو هیوندا در تهران بدون راننده

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰