TUCSON2
500 هزار تومان

اجاره روزانه هیوندا توسان

3,2 میلیون تومان

اجاره هفتگی هیوندا توسان

12 میلیون تومان

اجاره ماهانه هیوندا توسان

اجاره خودرو هیوندا توسان

اجاره خودرو هیوندا توسان در تهران فقط با ماهان رنت، اجاره دهنده انواع خودرو های هیوندا با بهترین قیمت ها، کرایه هیوندا توسان در تهران را با مرکز اجاره خودرو ماهان تجربه کنید.

درباره اجاره هیوندا توسان

هیوندا توسان نیز از دسته قدرتمند ترین و لوکس ترین خودرو های هیوندا می باشد. این خودرو محصول کره جنوبی می باشد که در سال 2011 ساخته و مونتاژ شد. موتور این اتوموبیل دارای 4 سیلندر و 16 سوپاپ می باشد.

همچنین مصرف سوخت آن درون شهر تقریبا 11 لیتر در درون شهر و در هر صد کیلومتر و در بیرون شهر تقریبا 9 لیتر در هر صد کیلومتر می باشد. باک این خودرو تقریبا 55 لیتر حجم دارد.

سیستم کنترل سرعت در هنگام آمدن از سراشیبی DBC – سیستم ترمز کمکی در هنگام حرکت در سطوح شیب‌دار HAC – سیستم کنترل پایداری الکتریکی ESP – ABS – سیستم کنترل لغزش در جاده‌ها از سیستم های کنترل ترمز این خودرو می باشند.

در طراحی خودرو های کره ای همیشه و بصورت مداوم این موضوع رعایت می شود که از نظر امنیتی در سطوح بسیار بالایی قرار می گیرد. چرا که کشور های خارجی علی رغم ظاهر و زیبایی ، بسیار به امنیت توجه دارند و رعایت همین نکته سبب شده سهم بازار خود را از کشور های اوروپایی به خوبی بگیرند.

اما این خودرو علی رغم ظواهر زیبا و امنیت بالا نقاط ضعفی نیز دارد. مثلا آن که متریالی که داخل این خودرو به کار می رود نسبت هزینه ای که بابت آن پرداخت می نمایید کمی بی کیفیت می باشد.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو هیوندا توسان

جهت رزرو و اجاره هیوندا توسان می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده انواع خودرو های هیوندا در تهران بدون راننده

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰