VELOESTER22
350,000 تومان

اجاره روزانه هیوندا ولستر

2,200,000 تومان

اجاره هفتگی هیوندا ولستر

9,000,000 تومان

اجاره ماهانه هیوندا ولستر

اجاره ماشین HYUNDAI VELOSTER

اجاره ماشین  HYUNDAI VELOSTER در تهران فقط با ماهان رنت،اجاره دهنده مدل های مختلف هیوندا در تهران و کرج با مجرب ترین تیم در حوزه اجاره اتوموبیل . اجاره انواع خودرو ها را فقط با ماهان رنت تجربه کنید.

درباره اجاره HYUNDAI VELOSTER در تهران

شرکت هیوندای در سال 1967 در کره تاسیس گردید و به سرعت آوازه خود را در سراسر کشور کره و چه بسا در دنیا ، به گوش همگان رساند.این کمپانی پر قدرت امروزه به محبوب ترین و مهمترین کمپانی واقع در کره جنوبی تبدیل گشته است.

هیوندا ولستر یکی از خودرو های سه دره می باشد که کوپه نیز هست.این خودرو دارای آپشن و امکانات فوق العاده ای نیز هست که توانسته در طی تمامی این سال ها مصرف کنندگان خود را در نهایت رضایت نگاه دارد. سری جدید این نوع خودرو ها تحت عنوان remix limited edition می باشد که ترکیبی از دو مدل سابق این خودرو یعنی مدل عادی و مدل توربو می باشد.

این مدل از هیوندا یکی از مدل های لوکس خودرو می باشد که به طبع قیمت آن نیز نسبت به بعضی از مدل های هم رده آن بالاتر می باشد.همچنین این خودرو بسیار زیبا و اتاق لوکسی دارد که می تواند جزء زیبایی های این خودرو نیز قرار بگیرد.

این خودرو شتاب صفر تا صد را تنها در 10 ثانیه طی می کند و حداکثر سرعت آن 200 کیلومتر بر ساعت می باشد.

حجم موتور این خودرو 1591 لیتر می باشد و دارای 4 سیلندر است و آرایش قرار گیری سیلندر ها بصورت مستقیم خطی می باشد.

همچنین نوع دنده این خودرو ، جعبه دنده اتوماتیک دو کلاجه است و تعداد دنده های جلو آن 6 دنده می باشد.

برای اجاره خودرو بدون راننده با ماهان رنت در ارتباط باشید.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو HYUNDAI VELOSTER

جهت رزرو و اجاره HYUNDAI VELOSTER می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده انواع هیوندا در تهران بدون راننده

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰