CERATO
300,000 تومان

اجاره روزانه کیا سراتو

2,000,000 تومان

اجاره هفتگی کیا سراتو

7,500,000 تومان

اجاره ماهانه کیا سراتو

اجاره KIA CERATO

اجاره KIA CERATO در تهران فقط با ماهان رنت، اجاره دهنده انواع KIA CERATO با بهترین قیمت ها، کرایه انواع خودرو های کیا در تهران را با مرکز اجاره خودرو ماهان تجربه کنید.

درباره KIA CERATO در تهران

سال هاست که کیا موتور در هر برهه زمانی پیشرفت صعودی داشته است. کیا و برخی از شرکت های دیگر مانند هیوندا در چندین سال گذشته به بازار جهانی خودرو ثابت کرده که می تواند بخش اعظمی از بازار خودرو خارجی را به خود اختصاص دهد. قدمت این شرکت ها گاها حتی به قدمت خودرو ساز های داخلی نیز نمیرسد اما از لحاظ محبوبیت و پیشرفت قابل قیاس با خودرو های داخلی نمی باشد. در حال حاضر بسیاری از خودرو هایی که از نظر برخی کشور ها خارج از رده می باشند در ایران مونتاژ و به فروش می رسد.مانند خودرو های چینی که در بازار خودرو ایران بسیار سرو صدا کرده است.

کمپانی کیا موتورز تقریبا 70 سال است که در حوزه خودرو سازی فعالیت می کند و بخشی از سهام این شرکت در اختیار شرکت هیوندا می باشد و به نوعی می توان گفت زیر مجموعه شرکت هیوندا می باشد. نام کیا به معنی برآمده از شرق می باشد و این کمپانی پس از کمپانی  هیوندا ، دومین کارخانه معروف کره جنوبی می باشد.این مجموعه سالانه حدود 3 میلیون خودرو تولید می کند.

خودرو کیا از سال 2003 و در سری اول وارد بازار ایران شد و کیا سراتو از جمله پر فروش ترین محصولات این شرکت هم در ایران و هم در خارج از ایران بوده است.

تقریبا از یک سال و نیم پیش شرکت خودرو سازی سایپا اقدام به مونتاژ کیا سراتو در سری 1.6 لیتری کرد.

با توجه به توقف خط تولید کیا سراتو کوپه ، این خودرو فقط در نوع سدان در خط تولید سایپا مونتاژ و به فروش رسید.

برای اجاره ماشین های کیا موتورز به خصوص کیا سراتو با ماهان رنت تماس بگیرید.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو کیا سراتو

جهت رزرو و اجاره کیا سراتو می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده خودرو های کیا موتورز در تهران بدون راننده

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰