KIA-OPTIMA
400,000 تومان

اجاره روزانه کیا اپتیما

2,600,000 تومان

اجاره هفتگی کیا اپتیما

11,000,000 تومان

اجاره ماهانه کیا اپتیما

اجاره کیا اپتیما

اجاره کیا اپتیما در تهران فقط با ماهان رنت، اجاره دهنده خودرو های کیا با بهترین قیمت ها، کرایه کیا اپتیما در تهران را با مرکز اجاره خودرو ماهان تجربه کنید.

درباره اجاره کیا اپتیما در تهران

کیا اپتیما نیز در رده خودرو های پر طرفدار شرکت کیا موتورز می باشد که در بازار ایران نیز با استقبال فراوانی رو به رو شده است.

ظاهر این خودرو بصورت خشن طراحی شده که با رینگ های 18 اینچی بر جذابیت این خودرو بسیار افزوده شده است.

در بدو ورود به داخل این خودرو ، اگر به اصطلاح ماشین باز باشید ، شاید کمی تعجب کنید که داخل آن با بیرون خودرو هماهنگ نمی باشد.اما هنگامی که پشت فرمان این خودرو می نشینید فرمان به شما حس اسپرت بودن را می دهد چرا که فرمان مجهز و کوچک و ملموسی دارد که حس خوبی به شما خواهد داد.موتور کیا اپتیما بسیار بی صدا می باشد بجز هنگامی که شما اقدام به استارت زدن می نمایید. در این حالت دور موتور بالا رفته و به آرامی پایین می آید و خودرو بصورت بسیار رام اما قدرتمند در اختیار دستورات راننده قرار می گیرد.

اکثر کسانی که به دنبال خرید کیا اپتیما می باشند معمولا در هنگام خرید به خودرو های رقیب این خودرو نیز سری می زنند. در رده ی کیا اپتیما ، کیا سوناتا نیز موجود می باشد که تقریبا از ظاهر زیباتری با امکانات موتوری مشابهی نیز بر خوردار می باشد.

به طور کلی کیا اپتیما در چندین سال گذشته بسیار مورد توجه خودرو سازان و خودرو سواران قرار گرفته است و اکثر مصرف کنندگان آن از این خودرو راضی می باشند.

برای اجاره ی خودروهای محصول کیا موتورز و بخصوص اجاره ماشین بدون راننده کیا اپتیما تنها کافیست با ماهان رنت تماس حاصل نمایید.

بک گراند ماهان رنت

رزرو خودرو کیا اپتیما

جهت رزرو و اجاره خودرو های کیا می توانید با ماهان رنت تماس بگیرید. ماهان رنت بزرگترین مرکز اجاره خودرو در تهران ارائه دهنده و کرایه دهنده انواع خودرو های کیا موتورز بخصوص کیا اپتیما در تهران بدون راننده

۰۹۱۲۰۵۱۷۱۴۰